ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ


Lisansüstü (Yüksek Lisans ve Doktora) Mülakatları Hk / About Master's and PhD Interviews 2018

ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümü Yüksek Lisans programı mülakat listesi, yer ve zaman bilgisi aşağıda yer almaktadır.

 

 

Please see below the interview list of applicants to METU International Relations Masters Program. Time and venue information is here. 

 

Master Jury 1  - Red Room - July 3rd  -  09:30

1

9895308

AĞCA

ÖMER

2

9876594

Akbayır

Merve

3

9880513

AKHAN

YAĞMUR LALİN

4

9882286

AKIN

MİRAY

5

9882693

ALAN

AYSEGUL

6

1724954

ALPASLAN

MENEKŞE SENA

7

9880747

APAYDIN

ALİ

8

2013571

ARSLAN

ECE

9

2013589

ASAR

HATİCE

10

9881875

AYDIN

ATEŞ FURKAN

11

1919166

AYDOĞAN

CEMRE

12

9884731

BERK

MEHMET BURAK

13

9897283

BİLGİÇ

AHMET EMRE

14

9877644

BİNATLİ

TEYFİK CEM

15

2078723

BOĞA

BESTE

16

9880710

BOZKURT

BÜŞRA

17

2013621

BULUT

BURAK

18

9883680

BÜYÜKSAVAŞ

BEGÜM

19

9892722

CANSIZ

BERNA

20

1921469

ÇAVDAR

AYÇA

21

9881622

ÇELENK

GAMZE

22

9883263

ÇELİK

EBUBEKİR

23

2014181

ÇETİN

MİNE

24

9882098

ÇETİN

BERK

25

2077675

ÇEVİK

CEREN

26

9882057

ÇİFTÇİ

ALİ BEKTAŞ

27

9878281

ÇOBANOĞLU

ECENAZ

28

9881328

ÇULHA

BARIŞ

29

2013670

DEMİR

GÜLTEKİN

30

9875881

DEMİREL

AYŞEM HÜMA

31

9919983

DİKMECİ

GÜLŞAH

Master Jury 1  - Red Room - July 4th  -  09:30

32

9880369

DİRİCAN

SEFA

33

9877646

DOĞAN

TUĞÇE

34

2258549

DOĞAN

NİHAL

35

2013704

DOĞAR

MEHMET

36

9880452

DUMANKAYA

ELİF MERVE

37

9883291

ERDEM

YAĞIZ

38

9881903

ERDEM

MEHMET

39

9876366

ERDIK

TUGCE

40

1919299

EREN

SAİD SADİ

41

9896741

ERGÜL

MEHMET MERT

42

9883568

FİRAT

MUSTAFA KUCUK

43

1798230

GEDİKLİ

ARDAHAN ÖZKAN

44

9881856

GEZER

ABDULVAHİT

45

2013779

GOCUKLU

TİLBE

46

9876554

GÖZLER

SERAY

47

1798255

GÜLEÇ

GÜLÜZAR

48

1919349

GÜLER

HÜSEYİN SİNAN

49

9884602

GÜNDÜZ

YELİZ

50

9880869

GÜNEŞ

SILA

51

2013803

GÜNGÖR

TAYANÇ

Master Jury 2  - Grey Room - July 3rd 2018 -  09:30

1

9879213

HAKİMİ

HAZİQ

2

2010692

HALİMAN

ASLI ŞEBNEM

3

9880245

İÇİN

İREM

4

2013878

KAÇAR

BİLAL

5

9933717

KAPTAN

BURCU

6

2258572

KARADEMİR

HANDE KÜBRA

7

9880268

KARAKAYA

MUSTAFA

8

9878818

KARAMIK

İREM

9

9884645

KAYA

DİLARA

10

9921147

KELEŞ

TEOMAN

11

1919489

KİZİR

DİDEM GÜL

12

2103489

KOKALARİ

PENET

13

9896432

KORUCU

İHSAN TOLGA

14

9894105

KURT

ENGİN

15

9876491

MAHİROĞLU

HASRET ELİF

16

1919513

MURAT

HAYAT DİLEK

17

2014207

ÖZDEMİR

LÜTFİYE AYBİKE

18

9882642

ÖZDEMİR

ÖZER

19

1795814

ÖZEN

ARZU MELİS

20

1919752

ÖZEREN

KÜBRA

21

1857895

ÖZKAN

VOLKAN

22

9881506

ÖZKAYA

OLCAY

23

9895080

ÖZTEMEL

İLKNUR ŞEBNEM

24

9876341

PARMAKSIZ

ZEYNEP SELİN

25

9883179

PELİT

SİMGE

26

9875957

PINAR

SELİM ENSAR

27

9877623

PÜRSCHEL

CORNELİA

28

1824580

RAHMAN

AFZALUR

29

9880332

SAYILAN

IPEK TULES

30

2013993

SEZGİN

MUHAMMET ALİ

31

2014009

SÖNMEZ

MERVE

 

 

 

 

Master Jury 2  - Grey Room - July 4th 2018 -  09:30

32

9881625

SÜTLÜOĞLU

NEDİM MERTCAN

33

9896837

ŞAHAN

Sezen

34

1635002

ŞAHİN

KAAN

35

9880928

ŞİRİN

HAKAN

36

1733773

TEKİN

GÜLŞAH

37

9875954

TETİK

BİLGESU

38

1658921

TONGA

ZEYNEP

39

1860584

TOPRAK

TANSU

40

1485564

TOPRAK

DUYGU

41

9885024

TÖRE

ALİ EGEMEN

42

9919701

TUNÇDEMİR

HAMDİ

43

9882347

ULUSKAN

YAĞIZ ÇAĞIN

44

1916790

ÜNSAL

ASIM CAN ONUR

45

1482249

YALIN

MAKBULE

46

2014132

YAMAN

ABDULKADİR

47

9880516

YAYLACI

AYBÜKEM

48

1919679

YILMAZ

BUSE

49

9931055

YILMAZ

AYNUR

50

9883253

ZEMBAT

MUHAMMED BURAK

51

2014173

ZEYREK

BİLGE ECE

           

 

 

 

Master Jury 3  -  Blue Room - July 3rd  -  09:30

1

1436799

AKKUŞ

HASAN

2

9881410

ATMACA

ÖZGE YAPRAK

3

9880772

AVCI

İPEK

4

9908786

CAN

HAZAL

5

9881180

CENETOĞLU

MÜSLÜM YİĞİT

6

2290005

ÇAKMAK

DEVRİM

7

9919983

DİKMECİ

GÜLŞAH

8

9876509

FAROOQ

OMER

9

9895711

FARROKHPOUR

AIDA

10

9882161

GÜNGÖR

UĞURCAN

11

9877367

İNAĞ

ELİF ADELYA

12

9882522

KANDAAN

HALEEMA

13

9878133

MEONİ

BRANDİ

14

9881916

MOHAMMED ELFAKİ

ELNADAWİ

15

9882379

ÖRGÜ

İDİL İREM

16

1917921

ÖZSAR

BANU

17

9892591

SAMİM

MANZOOR HUSSAİN

18

1157619

YÜCEL

KAĞAN

19

9881494

YÜCEL

AYSEL

20

1721224

YÜNTER

SELİN

 

Please see below the interview list of applicants to METU International Relations PhD Program. Time and venue information is here. 

 

 

PhD Jury 1 - G166 - July 3rd 2018- 09:30

1

411702

Akbulut

GÜLSÜM

2

1658574

AKGÜN

ALPER

3

9877541

ALİ

USMAN

4

9884474

ALSHAİBİ

NORAN

5

9883093

ARIKAN

Mehmet Okan

6

9880761

BAYRAMBEYLİ

RAGIP

7

2129211

BİLGİN

İNCİ

8

9876923

BOZKURT

İLYAS

9

9882613

ÇALIŞKAN

MURAT

10

2324853

ÇİLKOPARAN

HİDAYET

11

9877494

DELL

ALLAN COOPER

12

9882285

DİZMAN

ALİ OSMAN

13

9904627

EFE

BÜŞRA

14

1798172

ERAD

DİNA

15

2129831

ERELİ

GÖKHAN

16

2128197

ERSİN

ÖZGÜN

17

9875753

GİLLANİ

SYED ALİ ASAD

18

9881529

Gökçer

Onur

19

1992742

KHODABANDEH LOUI

HADI

20

9880288

KILIÇ

SEÇKİN

21

9881591

KILIÇ

EMRULLAH CAN

22

9923170

KOÇ

ZEYNEP ELİF

23

9937392

KUL

SELIN

24

9907508

MEÇ

SABİHA NUR

25

1659366

NECEFOĞLU

ALİ

26

2208767

SALAYMEH

BELAL A. M.

27

9921573

SARITAŞ

MUSTAFA

28

2129534

SEKERCİ

ALMİRA

PhD Jury 1 - G166 - July 4th 2018- 09:30

1

9905685

SEVEN

UMİT

2

9893829

SEVİ

AZİZ

3

2200632

SÖNMEZ

ESMA YAĞMUR

4

1798933

SUNAY

SELÇUK

5

9880905

ŞAKI

ÇAĞLAR

6

9882798

TOPAL

AYLİN SUNAEVA

7

2209203

TURHAN TEZCAN

BİLGE

8

1658236

TÜRK

DENİZ

9

1898501

USLU

BEKİR CAN

10

9925885

YAYLOYAN

DİANA


9919983