ULUSLARARASI İLİŞKİLER BÖLÜMÜ


Interview Date, Time and Lists for 2017-2018 Fall Applications (M.S) / 2017-2018 Güz Dönemi Y.L Mülakat Yerleri, Tarihleri ve Listeleri

 

ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümü Yüksek Lisans programı mülakat listesi, yer ve zaman bilgisi aşağıda yer almaktadır.

Jüri 1, 11.07.2017, 09:30, G166

 

Please see below the interview list of applicants to METU International Relations Masters Program. Time and venue information is here. 

11th Jury, 11.07.2017, 09:30, G166

 

No

Last Name First Name

1

ACABAY SEVDE

2

AKGÜDEN MUHTEREM

3

AKTAŞ RABİA

4

ALACACI AHMET SALIH

5

ALAÇAM ONUR

6

ATAMAN AYŞE BURCU

7

ATASOY AYŞE

8

AYATA ŞEYMA

9

AYDANALEYEVA DİANA

10

AYDENİZ AYKUT

11

AYDIN CAN UYGAR

12

AYGÜL AYŞENUR

13

BALYEMEZ ENES TALHA

14

BİLGİÇ AHMET EMRE

15

BİZSEL ALİ

16

CANGÖNÜL MERT

17

CANTÜRK SELİN

18

CİVİTCİOGLU UMUT

19

COBAN MEHMET ILBEY

20

ÇETİNALP FATMA BERNA

21

ÇİLKOPARAN HİDAYET

22

DEMIRDÜZEN SINAN

23

DEMİR BÜŞRA

24

DEMİRÖZ CEREN

25

DESTİÖREN NAİLE

26

DÜZGÜN DOĞUŞ

27

ERASLAN EFSUN BERFU

28

ERDEM SERCAN

29

ERTAN MERYEM

30

ERZİN MÜFİDE CEREN

31

FIRAT GÜLŞAH

32

FODUL MEHMET KÜLTİGİN

33

GEÇECİ ESRA

34

GEMİCİ ALİ AYCAN

35

GHAFOROV FARRUKH

36

GÖNAY GİZEM

37

GÖNÜL ECEM

38

GRÜNBERG GİZEM

39

GÜRSOY MUSTAFA BOZKURT

40

HAVA CEYDA

41

İMAMOĞLU ALİ VOLKAN

42

İPEK TOPRAK

43

KARA HABİBE

44

KARAKAYA ÜZEYİR

45

KARAMAN ECE

 

 

Yüksek Lisans Jüri 2, 11.07.2017, 09:30, G168

Master's 2nd Jury, 11.07.2017, 09:30, G168

 

1

KAYA MERVE

2

KAYNAK MEHTAP TUĞBA

3

KAZANCI DİLER ÇAĞIL

4

KILDİŞ HÜSEYİN PUSAT

5

KILINÇ OĞUZHAN

6

KIRAÇOĞLU MEHMET ALİ

7

KOCATEPE ALİ TOLGA

8

KORKMAZ EREN

9

KORUCU İHSAN TOLGA

10

KÖSE BERNA

11

KÖSEOĞLU FATİH

12

KURT ENGİN

13

KURT NESLİHAN

14

KURTULUŞ BEYZA

15

MEMIOGLU YASEMIN

16

OKUMUŞ ESRA

17

OZAN ZEYNEP

18

OZUTEMİZ HASAN HUSEYİN

19

ÖNAL CEMRE BÜŞRA

20

ÖNDER NESLİHAN

21

ÖZGÜN ÖZGÜR

22

ÖZMEN NESLİHAN VERDA

23

ÖZTÜRK KUBİLAY

24

PEKTAŞ YELİZ

25

POLAT DİLEK

26

SELÇUK BERİL

27

SEMİZ GÜLBİZ

28

SOOMRO MARİUM

29

SOYKAN ARDA

30

SUNAL İREM

31

SÜREK ÇAĞRI

32

ŞAHİN VUSLAT NUR

33

TANCA DERSU EKİM

34

TOKAR CANSU

35

TOPAL MERVE

36

TOPRAK EMİNE GÖZDE

37

TUNCELLİ MUNİSE

38

TÜRKMEN KÜRŞAD TOLGA

39

ÜNSAY HATİCE

40

YANIK ASLI

41

YAVUZ YAVUZ

42

YEŞİLŞERİT MÜRÜVVET SELİN

43

YILDIZ ABDULLAH ÇAĞLAR

44

YÜCEL OKAN

45

ZENGİN KADİR SERDAR

 

 

Yüksek Lisans Jüri 3, 11.07.2017, 09:30, Gri Oda

Master's 3rd Jury, 11.07.2017, 09:30, Grey Room

 

1

AKKUŞ HASAN

2

AKSOY SALİHA IPEK

3

AKYEL SİMGE

4

ATAŞ SENA

5

BAYRAKTAR ELİF

6

BİRGİ OLGU GİZEM

7

CAN HAZAL

8

CHERONO MERCY

9

CİDA AHMET EKİN

10

ÇELEBİ ARJEN

11

ÇELİK ÇİGDEM

12

ERÇELİK DİLARA

13

ERGÜN ŞEYDA NUR

14

EROL ÜNER

15

FARROKHPOUR AIDA

16

GÜLER UĞUR

17

GÜNEŞ HÜSEYİN GÖKALP

18

GÜZEY OZAN

19

HASANOVA YAGUT

20

KADKOY OMAR

21

KARAVELİOĞLU ASLİHAN

22

KAYMAZ YASEMİN

23

KOCTAS GORKEM

24

MAMMADLI NARMIN

25

ÖMEROĞLU IŞIL

26

ÖMEROĞLU SEÇİL

27

ÖZKİZİLCİK ÖMER HİDAYET

28

SAĞLAM ZÜBEYDE

29

SAVAŞ HAYRİYE SILA GÜL

30

ŞAHİN ERYILMAZ DİLAN

31

TALEBİ SHAGHAYEGH

32

YALÇIN AHMET CAN