INTERNATIONAL RELATIONS


IR Alumni Database

 


IR Mezun Veritabanı Formu

 

Değerli Mezunumuz,

Öncelikle sizinle yeniden iletişim kurmaktan dolayı duyduğum mutluluğu dile getirmek isterim. Bu e-postayı bölümümüz ile mezunlarımız arasında bir bağ tesis etmek, bölümümüzde düzenen etkinliklerden mezunlarımızı haberdar etmek ve mezunlarımızın mevcut durumları hakkında bilgi sahibi olmak üzere bir veritabanı hazırlamakta olduğumuzu bildirmek üzere yazıyorum. Bu veritabanına temel teşkil etmek üzere bölümümüzün web sitesi içerisinde bir bilgi formu ve e-mail grubu tasarlanıyor. www.ir.metu.edu.tr/alumni-form linkinde yer alan bu bilgi formunu doldurarak hem bölümümüzün mezunlarının nerelerde çalıştığına dair bilgi sahibi olmamızı sağlayacak hem de bölümümüzün düzenlediği etkinliklerden haberdar olacak, böylelikle fırsat buldukça bu etkinliklerden yararlanabileceksiniz.

Bilgi formunda kişisel iletişim bilgilerinizin yanı sıra özellikle iş geçmişiniz ve halihazırda çalışmakta olduğunuz pozisyonlar hakkında da bilgi vermenizi rica ediyoruz. Bu bilgiler özellikle bölümümüzün tanıtılması için hazırlanacak olan görsel materyallerde istatistiksel veri olarak kullanılacaktır. Bunun yanı sıra her yıl düzenli olarak hazırlanan üniversitenin öz değerlendirme formlarında yer alan mezunlarımızın istihdamlarına ilişkin verileri de bu sayede elde etmiş olacağız. Sizlerden aldığımız bu bilgiler kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır; bu hususla ilgili olarak internet üzerinde gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır.

Sonuç olarak siz değerli mezunlarımızla yeniden irtibat kurmak bize büyük bir mutluluk verecektir. Bu vesileyle işlerinizde kolaylıklar diler, sevgilerimi sunarım.

 

Prof. Dr. Özlem Tür
Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı

 

* Lütfen kırmızı ile gösterilen zorunlu alanları boş birakmayiniz. 

Lütfen, IR Mezun Veritabanı için aşağıdaki formu doldurunuz. Herhangi bir problem ile karşılaşırsanız lütfen ir-helpdesk@metu.edu.tr adresine e-posta yollayınız.