INTERNATIONAL RELATIONS


Lisansüstü (Yüksek Lisans ve Doktora) Mülakatları Hk / About Master's and PhD Interviews

 

ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümü Yüksek Lisans programı mülakat listesi, yer ve zaman bilgisi aşağıda yer almaktadır.

Jüri 1, 30.06.2016, 10:00, Kırmızı Oda

 

Please see below the interview list of applicants to METU International Relations Masters Program. Time and venue information is here. 

1st Jury, 30.06.2016, 10:00, Red Room

 

Başvuru No

Soyad- Ad

9905847

AHISKA BİKEM

9904056

ANDAÇ KEMAL CAN

9905558

ATLIHAN MELİH ÇAĞDAŞ

1860188

AYYILDIZ DENİZ

9903817

BASOVIC DINO

9905912

BERKUL ALİ

1798131

COŞKUN ALGAN

9908024

ÇELİK ZEHRA

9911908

DARENDELİ DALYA

9904895

DEĞİRMENCİOĞLU BURÇİN

9906611

DEMİR IBRAHİM

9904627

EFE BÜŞRA

9911937

ELMA MEHMET ALİ

9908634

ELMACI RAMAZAN KUTAY

9905994

ERDEM CEREN

1860295

ERKAN DERYA

1857275

ERZİN MÜFİDE CEREN

9907783

GENÇ EDA NAZLI

1860352

GÜNGÖR PELİN

9907604

GÜRSOY GÜLŞAH

1795244

GÜZELHAN HASAN

9910367

IŞIK FATİH

9905695

IŞIKLAR ZÜBEYDE SELCEN

1860808

İDUĞ OKAN

9907797

KARAÇALIK REYHAN CEMRE

9907067

KARATAŞ GÜLŞAH

1798388

KELEŞ GÜLŞAH İREM

9905888

KILIÇ CERENMELİS

1860469

KOSİF İSMAİL EMRE

1725217

KOZLUKLU MURAT

9927311

KURTARAN BATUHAN

1860501

KUVVET CANSIN

9904866

KÜÇÜK ÖMER NAİM

9906117

KÜRKÇÜ KAAN

9943529

KÜRTÜL OSMAN

1798446

MEYDAN SİNEM

9922021

NARİN HASAN

1885110

NGWAMBI VITALIS MANJONG

1919786

ÖZKAN ALİ

1860550

PERÇİN DENİZ

9904767

POLAT ELİF NİSA

9919736

SUNGUR MEDENİ NURETTİN

1919885

ŞEN AYÇA HÜMA

1860576

TANCA DERSU EKİM

9910881

TEKE RECEP TAYYİP

9904712

VANDER VELDE MADELİNE A.

9908259

WİSE TROY

9905869

YALCİN ELİF

1860626

YAŞAR NUR MERİÇ

1798578

YILDIZ HASAN

1799014

YILMAZ MERVE

1860667

YÜKSEKKAYA ÖZGE

 

 

Yüksek Lisans Jüri 2, 01.07.2016, 10:00, Kırmızı Oda

Master's 2nd Jury, 01.07.2016, 10:00, Red Room

 

Başvuru No

Soyad- Ad

9906959

ARSLAN PELİN

1860170

AYAZ MERVE

9904037

CEYLAN BİLGE

1948421

ÇELİK İDİL

9905531

DANACI SILA

9908632

DİNGİLTEPE BUSE

9908830

DOĞAN AHMET

9905863

GÜLER MEHMET ÇAĞATAY

9906261

GÜNGÖR GÜLPERİ

9905327

HÜSMAN NAZAN

1798719

İLİKLİER MERVE

1860360

KAHRAMAN EZGİ TAMAY

1659333

KARAKURT HANDE

9911035

KAYA RUKİYE

1860436

KAYACAN BERK ŞANSAL

1860758

ÖZTÜRK KUBİLAY

1860766

ÖZYURT ÖZGE

9904676

SALAYMEH BELAL

9907474

SARAÇOĞLU ECE

1857648

SARI GAMZE

1725316

SAYIN İPEK

9904861

SELEK PELİN MERVE

9910334

SOFUOĞLU ÇİĞDEM

1860832

ŞANLI AYŞENUR

1860683

ZAMAN UĞUR

9906221

AHMED SARAH

9908935

ALTİLAR YUNUS EMRE

1723972

AYDOĞAN BURAK

9908004

BOSLU ÖZDE ASLI

1858182

BÖLEN ELİF

1869692

CÜRE NESLİHAN

9903922

ÇELİKTEN AHMET SAİT

9904865

ÇİKO BÜNYAMİN

9908157

ÇOPUR BERFU

9912063

DEDE MUSTAFA YUNUS

9908441

DİREK ECE KARDELEN

9905457

DOĞU DOĞAN

9922120

EMMERT ANDREW

9910416

HALICI CEREN

9904777

KAYA EMRE

9905804

KIM JAN DEUI

1246370

KİRACI İSMAİL

9904264

MOHAMED ALİ MUSTAFA

9906921

OZALP YUSUF

9908774

ÖNOL ELİF

1856889

ÖZDEN BUKET DENİZ

9906970

PAÇACI YASEMİN

9904060

SINSEK MUHAMMED YASİN

1331750

ŞAHİN FATMA

9907548

TAPAN YUNUS EMRE

9905815

UĞUR MURAT FURKAN

9912069

ÜNSAL KÜBRA

9907653

YILDIZ UTKU

 

 

Please see below the interview list of applicants to METU International Relations PhD Program. Time and venue information is here. 

Jüri 1, 30.06.2016, 10:00, Mavi Oda

1st Jury, 30.06.2016, 10:00, Blue Room

 

1

1282334

AKSU

AZİZ

2

1611847

AKSÜT

ERMAN

3

2059392

AYKUT

ÖZCAN

4

9906179

ÇENGEL

ESER

5

9905585

DEMİREL

ARZU

6

9908785

DOĞAN

SERCAN

7

1428507

EREN

ÖZDEN

8

9919859

KAPISIZ

SAMET

9

9906688

NAMLI

KAAN

10

1992379

ÖZBEY

EBRU ECE

11

1885698

ÖZÇELİK

GİZEM

12

9924036

SALMAZ

DENİZ

13

2122687

SEDAQAT PISHEH

HOJJAT

14

9935609

TANDOĞAN

EVRİM

15

1634963

TOPSOY

ASLI

16

9907989

ÜNAL

GÜRHAN

17

1725449

YILDIZ

TUNAHAN

18

2057255

YıLDıZ

SÜMEYRA

19

1659010

YILDIZ

ŞENGÜL

20

9922141

YILDIZ

BİLAL

 

Jüri 2, 01.07.2016, 10:00, Mavi Oda

2nd Jury, 01.07.2016, 10:00, Blue Room

 

1

9913080

ASSADI

SOHEİL

2

9933607

ATAY

YASEMIN

3

1090554

AYDIN

AYHAN

4

1984210

BESGUL

BIRCE

5

1704121

ÇAĞAN ELBİR

HAZEL

6

9908445

DEMİRTAŞ

MELİH

7

9911973

KARAYEL

FATMA ZEHRA

8

9921211

KAYMAKÇILAR

MURAT

9

9905649

KAYNAK

AZİZ

10

1183474

KAZANCI

MURAT

11

1992742

KHODABANDEH LOUI

HADI

12

9907947

MAHMUTİ

MELHIN

13

9906363

OLGUNSOY

BİRKAN

14

1896778

ÖZBUDAK

VOLKAN DENİZ

15

2056588

SHIRALIZADE

NIGAR

16

606483

SÖNMEZ

HACI MEHMET

17

9908804

TEKİN

HÜSEYİN YASİN

18

9946719

ÜSTÜNTAĞ

GÜLTEN

19

1454529

YÜKSEL

ENGİN

20

1703511

ZIU

ENDRI